Najnovšie recenzie zo sekcie Elektrokolobežky

Overený zákazník pohodlne-nakupy.sk Overený zákazník

Pridané: 9. augusta 2023

Zakúpený v pohodlne-nakupy.sk

• skvelý speed
  • pevná a nadčasová konštrukcia
  • nádherné podsvietenie.. skvelý krok k bezpečnosti počas nočných letných dní
  • značka sa mi osvedčila už vo viacerých prípadoch
Xiaomi Electric Scooter 4

Xiaomi Electric Scooter 4

Overený zákazník Extreme Computers Dušan

Pridané: 7. augusta 2023

Zakúpený v Extreme Computers

Páčka plynu je pre mňa trochu vysoko.
Odpruženie výborné.
Do kopcov výborné.
Hmotnosť už cítiť 25 kg.

Overený zákazník LAMAX-Electronics.com Zdenka

Pridané: 6. augusta 2023

Zakúpený v LAMAX-Electronics.com

• Veľká spokojnosť
  • Stabilná kolobežka aj po najazdeni 120 km stále pevná bez nejakého uvoľnenia skrutiek , spojov a pod
  • Pekný dizajn
  • Osvetlenie
  • Pekná konštrukcia
  • Možno iba vodotesnosť a prachotesnost ;) ale aj tak keď prší človek na nej jazdiť nebude ale zíde sa keď Vás zastihne dážď

V tejto objednávke boli objednané 2 kolobežky Lamax s11600. Kolobežky sme objednali dve vzhľadom na to že sme jednu už kúpili dcére v januári a boli sme s ňou velmi spokojni. Kolobežky fungujú veľmi dobre nabehane od objednávky 120 km na každej ;).Objednávka bola vybavená rýchlo a s produktmi sme nadmieru spokojní. Urcite to nebola posledná objednávka z lamaxshop.

Ninebot by Segway Kickscooter F2 Pro E

• Stupanie do kopca lahucko
  • Odolnost voci vode - stabilita aj za zleho pocasia
  • Chýba tempomat
  • Trosku tažšia

Včera prva jazda po mokrej vozovke, chodniku a cyklo trase - skvela jazda, vykon kolobezky do kopca, stabilita na mokrom povrchu 100 perc. Odpruzenie predneho kolesa zabera:) komfort oproti znacke na X.konci-omi:) Moznost nabijat baterku na 80 per ked ide clovek na kratsiu trasu alebo denne dochadzanie - setri sa baterka. Minus asi len ten tempomat ze nieje. Sport rezim super hlavne akceleracia tak vas odpichne :) za mna spokojnost zatial odporucam

Kugoo Kirin M4

Kugoo Kirin M4

Overený zákazník Najkolobezky.sk RBo

Pridané: 4. augusta 2023

Zakúpený v Najkolobezky.sk

• velmi pekny design a detaily a hodne solidne spracovanie vo vyrobe
  • cena vs. kvalita a uzitkova hodnota
  • pocitovo robusna konstrukcia aj pod mojimi 100kg aj pri jazde po nerovnom povrchu, taky nezmar
  • vykonovo neporovnatelne lepsia oproti konkurencii
  • pocitovo ozaj dobra a stabilna jazda aj vo vyssej rychlosti (45km)
  • smerovky
  • odpruzenie
  • robustne kolieska
  • vyborna skladatelnost
  • nastavitelne riaditka
  • dobre konstrukcne vylepsenia oproti predoslym verziam
  • hodne skrutiek a montovanych spojov, treba pocitat s obcasnou kontrolou a dotahovanim, take mercury
  • treba hned postelovat brzdy aby dobre brzdili ale potom je to OK
  • bude si vyzadovat obcasny servis a trochu kutilskej pozornosti
  • zadny naslap by sa hodilo trochu znizit (sklopit) a posunut tak o 5 cm dozadu nad blatnik
  • oplati sa skontrolovat uchytenie baterie a vnutornu kabelaz
  • nieje vodotesna, treba sa vyhybat velkej vode

Za tu cenu fakt dobre vyzerajuci superstroj. Idealna volba pre tych co sa neboja obcas chytit skrutkovac do ruky a bavi ich okrem vozenia aj drobna starostlivost o masinku. Aspon v porovnani s bezudrzbovou shajomkou, kde nieje co riesit okrem nastelovania jednej brzdy. Potom ale tato masinka odmeni dobrou a stabilnejsou jazdou a dava aj moznost rychlejsieho presunu. Cinske pneu su prekvapivo rovne, nehadzu a netreba ich vobec menit za ine. Perovanie nie je na komfort ale v celku dobre absorbuje tvrde razy. Hlavne pre vyssie vahove kategorie. Je vybavena vsetkym co treba, smerovky, dve brzdy, nastavelna vyska riaditok je super vec. Nevyzaduje dalsie doplnky. Motor ma celkom tichy chod. Celkovo pocas jazdy nic nehrkoce, necinka, nedrnci. Jedine predne tlmice obcas cvaknu pri prejzde po ostrejsej hrane. Je to ich vlastnost a nieje to nic hrozne. Fajn produkt.

Kugoo M4 PRO

Kugoo M4 PRO

Overený zákazník Najkolobezky.sk Overený zákazník

Pridané: 3. augusta 2023

Zakúpený v Najkolobezky.sk

Chýbal mi SK manuál ale dá sa všetko nájsť na internete

Road Star ECO CITY PRO E9

Road Star ECO CITY PRO E9

Overený zákazník Moderný nákup ACTiv

Pridané: 2. augusta 2023

(naposledy upravené 2. augusta 2023)

Zakúpený v Moderný nákup

Rýchle dodanie, produkt splna opis, ochota a ústretovosť na zákazníckej linke. Určite odporúčam známym aj ostatým. Celková spokojnosť, do budúcna určite využijem znovu. Oproti konkurencií, porovnateľný produkt za nižšiu cenu.

Sencor Scooter S70

Sencor Scooter S70

Overený zákazník rd-rightdeal Viva

Pridané: 2. augusta 2023

(naposledy upravené 28. augusta 2023)

Zakúpený v rd-rightdeal

Výber bol podmienený požiadavkami: väčšie kolesá bez nafukovania a teda bez defektu aby ľahko prešli cez jamu na ceste a nepreletel vnuk cez riadidlá. Potom výkon elektrokolebežky aspoň 400W a viac, aby nebola výkonnostne len slabá pre menšie deti, ale utiahla aj objemnejšiu osobu. A nosnosť 120 kg, aby aj dedo mohol si zajazdiť. Všetko splnené, vyhovuje a splnila očakávania. Jednoduché skompletizovanie z krabice zvládne i žena. Účel používania bol iba na relaxačnú jazdu po vidieckom okolí, baterka nesklamala a dlho vydrží. Negatívom pre niekoho môže byť váha, že keď sa má preniesť. Ale ja v tom nevýhodu nemám, nakoľko sa v zloženom stave v rukách neprenáša, neskladá, stojí ako vojak "VŽDY PRIPRAVENÁ" na použitie z garáže na vonok. Cena v RD obchode bola najnižšia, boli ochotní, ústretoví, doručenie behom týždňa. Odporúčam aj dôveru v obchod RD aj elektrokolobežku, ktorá nemusí vyhovovať napr. náročnému profesionálovi, ale na športové jazdenie pre vnukov a deda je to úplne super voľba a užijú si slobodu pohybu s vetrom vo vlasoch.

Overený zákazník planeo.sk Overený zákazník

Pridané: 1. augusta 2023

Zakúpený v planeo.sk

• kvalita adekvátna cene
  • moja prvá kolobežka, splnila očakávania
  • tempomat je plus, aj možnosť upraviť jeho nastavenia v apke

patrí medzi najlahšie lacné kolobežky, napriek tomu je dosť ťažká, na prenášanie/nakladanie. trochu chýba odpruženie, ale to som vedel pred kúpou. iba 7,5h, ale vzhľadom na cenu, je to ok. s pripojenou nabíjačkou nie je možné zistiť stav nabitia, kolobežka vtedy nejde zapnúť, ale to je ochranný prvok, takže je to asi ok.

Sencor Scooter Two S60

• spoľahlivá
  • jednoduchá manipulácia
  • nastavenie režimu
  • váha

Zatiaľ žiadna, neprejavila sa žiadna vada.

Overený zákazník Alza.sk Viki

Pridané: 26. júla 2023

(naposledy upravené 26. júla 2023)

• Výkon
  • Odpruženie

Kolobežku som sa rozhodla kúpiť na skrátenie cesty do práce (cez mesto) a na tento účel? Maximálna spokojnosť. Som si istá, že existujú aj lepšie kolobežky na trhu ale za túto cenu je úžasné že jediný "problém" ktorý cítim je veľmi slabé odpruženie - ísť po klasických dlaždiciach je zážitok =D ale kolobežka zvládne všetky kopce na ktoré som zatiaľ narazila, má režimy (čo len určujú maximálnu rýchlosť) na rozne situácie aj keď zatiaľ zostávam na D, 20km/h a aj pri nej jednoznačne cítim to zrýchlenie hneď ako sa dotknem plynu. Kolieska sú primerane veľké a aj aplikáciu sa mi podarilo pripojiť, je možné že si vypnem ponúkaný tempomat - kolobežka po pár sekundách jazdy pípne a sama pokračuje v zvolenej rýchlosti čo je dobré na dlhšie jazdy ale nie vždy v meste. Ešte som ju neskúšala cez aplikáciu "zamknúť" ale dá sa to. Po prvý krát ľutujem, že nemáme cesty vybavené pre bicycle, kolobežka síce má "motor" ale jazdiť pri autách me príde riskantné ale chodníky zase nemajú vždy ten správny povrch a potom som ja skôr nebezpečná pre chodcov.

Kugoo G-Booster

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 20. júla 2023

• pevna konstrukcia
  • dobry dojazd
  • presne po uplynuti dvojrocnej zaruky odide bateria. (ziadna nahoda, na 3 kolobezkach )
  • draha bateria

Vyrobcu som si zaradil do zoznamu medzi podvodnikov

Ninebot Segway ZING C20

Ninebot Segway ZING C20

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 19. júla 2023

(naposledy upravené 19. júla 2023)

• Kolobežka je super špičková

Overený zákazník Pricemarket.sk Overený zákazník

Zakúpený v Pricemarket.sk

Dostala som ako darček od priateľa a veľmi si tie jazdy užívam . So slúchadlami je to vážne zábava, ide svižne a cítim sa na nej stabilne.

Reakcia značky LAMAX

děkujeme za Vaši recenzi. Velmi nás těší Vaše spokojenost.

Overený zákazník ROBOT WORLD Overený zákazník

Zakúpený v ROBOT WORLD

• do mesta aj po dedine:)
  • drahšia ale stojí za všetko
  • ľahko sa udržuje a spratuje
  • pekná a funguje skvele

Overený zákazník pohodlne-nakupy.sk Overený zákazník

Zakúpený v pohodlne-nakupy.sk

• vkusná čierno modrá kombinácia pôsobí futuristicky aj s podsvietením
  • veľmi dobre a ľahko brzdí
  • dokáže ísť aj skutočne rýchlo:) predbieham furt cyklistov

Overený zákazník ROBOT WORLD Overený zákazník

Zakúpený v ROBOT WORLD

• využívame celá rodina
  • som z malého mesta a na tie naše cesty je to ideálka
  • ide dobre aj do kopcovitých povrchov
  • pekná

Overený zákazník MULTI-SHOP Overený zákazník

Zakúpený v MULTI-SHOP

• jazdíme na tom niekedy aj so ségrou a unesie veľa hah
  • hneď je tá cesta do školy väčšia zábava
  • dobre sa drží a manipuluje

Overený zákazník Tekra.sk Overený zákazník

Pridané: 15. júla 2023

Zakúpený v Tekra.sk

Mám túto kolobežku zatiaľ mesiac a za mňa všetko vyhovuje mojim potrebám. Jazdím skoro každý deň.. po centre svojho mesta a super. Cenovo sa vyplatí.

Zobrazujem 121 - 140 zo 500 recenzií 1...5 6 [ 7 ] 8 9...25