Najnovšie recenzie zo sekcie Elektrokolobežky

Sencor Scooter S30

Sencor Scooter S30

Overený zákazník Andrea Shop Overený zákazník

Pridané: 3. októbra 2023

(naposledy upravené 3. októbra 2023)

Zakúpený v Andrea Shop

• Velké kolesá
  • Nehrká nič maximálne vás trošku vytrasie na veľmi zlých cestách ale inak konštrukcia kolobežky nehrká
  • Netreba ich nafukovať,mal som
  • možnosť vyskúšať kolobežku s nafukovacím kolesom je to lepšie ale zamňa tieto kolesá stačia do mesta
  • Odpruženie predného kolesa
  • Aplikácia funguje bez problémov
  • Zatiaľ žiadne :) ako som písal bál som sa Sencoru ale ako sa ukázalo je to úplná taká istá kvalitná kolobežka ak Xiaomi a ostatné...

som rád že to možem tu ako prvý recenzovat lebo som tiež hľadal recenzie a našiel som iba 2 a na základe toho som sa rozhodol pre toto! hladal som niečo do 300 eur pozrel som si vsetky recenzie,nakoniec som sa rozhodoval medzi proteco 62.40-ek-350-a a sencor s20 ale potom som uvidel sencor s30 za 270 eur a boli dobré recenzie,bál som sa sencoru ale už na prvý pohlad sa dá vidieť že je masívný a hlavne nič nehrká !!! kolesá sú velké,netreba ich nafukovať,zamna super zatial
ak si budete vyberať kolobežku do 300 eur medzi týmto a ostatnými a bude zas v akcii tak ho jednoznačne kúpte

Overený zákazník nazahradu.sk Ľubica

Pridané: 2. októbra 2023

Zakúpený v nazahradu.sk

spokojniosť podľa mojich očakávaní

Overený zákazník Najkolobezky.sk Imro

Pridané: 30. septembra 2023

Zakúpený v Najkolobezky.sk

• Za tú cenu je to super stroj.
Engwe S6

Engwe S6

Overený zákazník Najkolobezky.sk ZS

Pridané: 26. septembra 2023

Zakúpený v Najkolobezky.sk

Perfektná kolobežka. Plyn ako na motorke, čiže rukoväťou. Automatické prepínanie rýchlosti, kvalitné brzdy, smerovky, pohodlné sedadlo, super odpruženie, trúba, predné svetlo svieti jasne, takže v noci je dobrá viditeľnosť, zadné svetlo spojené s brzdovou signalizáciou, veselé bočné led pásy, ktoré menia 3 farby (trochu som ako vianočný stromček), ale šoféri ma rýchlo a dobre registrovali. Zvládne cestu, terén aj trávu.
Radšej by som mala manuálne prepínanie rýchlosti, ale automatika funguje. V podstate nemám čo vytknúť. Som maximálne spokojná.

Kugoo M4 PRO

Kugoo M4 PRO

Overený zákazník Najkolobezky.sk ZS

Pridané: 26. septembra 2023

Zakúpený v Najkolobezky.sk

Kto je zvyknutý na páčkový plyn, odporúčam.

Overený zákazník Najkolobezky.sk marcel

Pridané: 23. septembra 2023

(naposledy upravené 23. septembra 2023)

Zakúpený v Najkolobezky.sk

mohutna a kvalitne spracovana kolobezka,ide ako ohen

Kugoo Kirin M3

Sencor Scooter One S20

Sencor Scooter One S20

Overený zákazník planeo.sk Eva

Pridané: 22. septembra 2023

(naposledy upravené 22. septembra 2023)

Zakúpený v planeo.sk

• Dobrá cena
  • Spratná
Joyor S10-S

Joyor S10-S

Overený zákazník Melgo.sk Registrovaný používateľ

Pridané: 20. septembra 2023

(naposledy upravené 20. septembra 2023)

Zakúpený v Melgo.sk

Pre mňa je podstatné to, aby ma kolobežka s mojimi 107. kilami, vytiahla do akékoľvek kopca a Joyor S10 S, to zvláda bez akýchkoľvek problémov a s veľkou rezervou a dokonca, len s jedným motorom. Na serióznu recenziu, ju mám prikrátko, pretože mi prišla len včera, ale vyberal som ju na základe recenzií iných a môžem povedať, vo svojej cenovej kategórii, je určite jednou z najlepších, takže jej kúpu môžem odporučiť. Avšak, aby niekto nebol zo začiatku sklamaný, ako ja, a nezľakol sa, že kolobežka nie je funkčná, odporúčam vyžiadať si od predajcu manuál, nakoľko v balení slovenský nie je, pretože od výroby je nastavená tak, že spúšťa len zadný motor, aj to nie z nulovej rýchlosti, ale k tomu, aby sa rozbehla, je potrebné sa na kolobežke, najprv odraziť. A pokiaľ niekto s el. kolobežkami nemá skúsenosti, bez manuálu, si neporadí. Po nastavení spúšťania oboch motorov, treba byť pri pridávaní plynu opatrný, pretože kolobežka je s obomi motormi, veľmi živá. Týmto chcem poďakovať predajcovi Melgo.sk, za ochotu a spoluprácu a rýchle zaslanie manuálu.

Ninebot by Segway Kickscooter F2

Ninebot by Segway Kickscooter F2

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 17. septembra 2023

Zakúpený v Alza.sk

• kvalitna konstrukcia
  • silny motor
  • dobre odpruzenie
  • to neni klakson ale skor pistalka
  • madla su trosku hrubsie cize treba mat vacsie ruky :)
Lamax S7500 Plus

Lamax S7500 Plus

Overený zákazník Dr.Max lekáreň Overený zákazník

Pridané: 14. septembra 2023

Zakúpený v Dr.Max lekáreň

• Nekupujte

Skuter som použil 15x a pokazil sa. Dal som ho reklamovat a prisla mi odpoved ze som skuter pouzival v dazdi a ze z vnutra cely hrdzavy. Skuter som kupil na vianoce a bol cely cas zavrety v byte az do maja ked som ho zacal pouzivat. Nikdy nestal len tak vonku mimo pouzivania a nikdy nebol pouzivany v dazdi. Maximalna nespokojnost s vyrobkom a este vacsia nespokojnost s firmou dr max okrem liekov by nemali predavat nic ine.

Reakcia značky LAMAX

děkujeme za Váš dotaz. Velmi nás mrzí, že produkt neodpovídá Vašim požadavkům.
Skutečně platí, že LAMAX E-Scooter S7500 Plus nedisponuje ochranou proti vodě a prachu, jak je uvedeno v manuálu produktu. Je důležité si uvědomit, že koloběžka nesmí být vystavena ani žádnému jinému druhu vlhkosti (jízda po dešti, v mlze, sněhu, atd.), aby nedošlo k poškození přístroje.
S pozdravem
Tým LAMAX

Teverun Fighter MINI

Teverun Fighter MINI

Overený zákazník Teverun Martin F

Pridané: 12. septembra 2023

Zakúpený v Teverun

Zatial pouzivam kratko, ale kolobezka je fantasticky vyladena na podvozku. Ma dostojny dojazd. Krasne reaguje a je plne nastavitelna. Velmi pekny luxisny sportovy dizajn.
Miernu nevyhodu vidim v tom ze svetla (tie dolezite ako smerovky a brzdove svetlo) su na ostrom slnku prakticky neviditelne.

Jazda na nej je cisty pozitok.. Uvidime ako obstoji v case..

Overený zákazník Proteco naradie Overený zákazník

Pridané: 11. septembra 2023

Zakúpený v Proteco naradie

Bol to darček, iba sme vyskúšali či funguje. Všetko bolo v poriadku. Konštrukcia robustná, nič nehrkalo. Spracovanie vyzeralo OK. Jediné čo môžem vytknúť je nefungujúca aplikácia. Funguje iba s čínskymi znakmi. Písalo to v recenziách veľa ľudí a je to tak. Treba na tom popracovať aby fungovali aj aplikácie, keď už sa ponúkajú.

Overený zákazník Najkolobezky.sk ninja

Pridané: 11. septembra 2023

• vykon
  • dojazd
  • pevna konstrukcia
  • riaditka su krivo voci kolesu
  • rucky na riaditkach sa pretacaju
  • pridavanie rychlosti nie je plynule, ide trhane
  • cakal som od 1000 W motora viac
  • červené smerovky - uplna zbytocnost
  • tazka
  • dlho prepina rychlosti

cakal som vacsiu silu motora. Mam 350 W kolobezku a tato 1000 W bola do kopca len o malicko lepsia.

Anonym Anonym

• Silná kotúčová brzda
  • Silné predné svetlo
  • Dobrý stojan
  • Minimalistický display
  • Za super cenu skvelá kolobežka
  • Prejazdom po nerovnom povrchu sú citeľné otrasy, avšak myslím si, že zážitok z jazdy to neuberie.

S kolobežkou som maximálne spokojná, absolútna radosť z jazdy. Vyhovuje mi display na ktorom krásne vidíte, akou rýchlosťou idete a taktiež vidíte úroveň nabitia.
Jediná chybička krásy je, že výrobca uvádza, že na rýchlostnom režime D dosahuje kolobežka 30km/h, mne však kolobežka ide na režime S krásnych 30km/h.

Kugoo Kirin G3

Kugoo Kirin G3

Overený zákazník lacne-nakupy.sk Vyvi

Pridané: 6. septembra 2023

(naposledy upravené 6. septembra 2023)

Zakúpený v lacne-nakupy.sk

• Keď si kúpite kugo kirin G3 polícia vám ju zadrží .

Overený zákazník Najkolobezky.sk Pavol

Kukirin C1

Kukirin C1

Overený zákazník progress-muscle.sk Overený zákazník

Zakúpený v progress-muscle.sk

Kolobežka je výborná. Som veľmi spokojný.

Overený zákazník Proteco naradie Juraj

Pridané: 3. septembra 2023