Najnovšie recenzie zo sekcie Elektrokolobežky

• kvalitná

Overený zákazník Pricemarket.sk Emiloslav

Pridané: 31. mája 2022

Zakúpený v Pricemarket.sk

• Zatiaľ spokojný, kolobežka splnila moje očakávania.
Joyor X1

Joyor X1

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 30. mája 2022

• svižná, dobrý pomer cena/ výkon, ide pohodlne aj na rozbitom chodníku
  • reálnemu dojazdu uberte tretinu, max. rýchlosť 31km/h len pri plnom nabití, nedoporučujem ľudom nad 70kg pokiaľ s tým chcete ísť do kopčeka.

Overený zákazník Najkolobezky.sk Erich

Pridané: 26. mája 2022

Zakúpený v Najkolobezky.sk

• Super výkon za prijateľnú cenu.
Nanrobot LS7 3600W

Nanrobot LS7 3600W

Pridané: 26. mája 2022

• šialená mašina
  • veľká robustná kvalitná

Kolobežku som vyberal dlhý čas, z dôvodu vysokej ceny a kvality som si chcel vybrať to najlepšie. O značke NANROBOT som sa dozvedel náhodou a neľutujem. Predajca kolobežky detailne poznal, odpovedal mi na špecifické otázky a veľmi mi poradil s celkovým výberom. Kolobežku som vybral správne a užívam si ju v každej voľnej chvíli. Občas mám pocit, že je ale až príliš silná, chce to zvyk. Ďakujem za dodanie a prajem všetko dobré.

Nanrobot D4+ 3.0

Nanrobot D4+ 3.0

• kvalitna silna kolobezka
  • vydrz
  • dizajn

S kolobezkou som maximalne spokojny, je silna velka a vhodna aj pre vyssieho cloveka. Zvladne teren aj jazdu do kopca a dva motory si poradia ozaj krasne. Dizajn sa mi naozaj paci a fotky nesklamali.

Overený zákazník Pricemarket.sk Zahi

Zakúpený v Pricemarket.sk

• Rychlost
  • Vydrz
  • Ovladatelnost

Overený zákazník APOLLOs.SK Overený zákazník

Zakúpený v APOLLOs.SK

• kvalita
  • na presun po meste stačí
  • rekuperácia

Na mestské presuny ideálna kolobežka, dojazd 20 km reálny, s rekuperáciou 25 km, rýchlosť stačí, výhoda je zamknutie cez aplikáciu a bohaté príslušenstvo

Kugoo G-Booster

supeeeeeeeeeeeeeer.

Overený zákazník Goberry Zuzana

Pridané: 24. mája 2022

Zakúpený v Goberry

Za mňa kolebzeku odporúčam trošku hrkoce ale dá s to poriešiť

Overený zákazník nazahradu.sk Overený zákazník

Pridané: 23. mája 2022

Zakúpený v nazahradu.sk

• Super kolobezka za prijatelnu cenu
  • Troska problematicke sklopenie riadidlok
  • Troska problematicke sklopenie riadidlok
Sencor Scooter Two S60

Sencor Scooter Two S60

Overený zákazník BONUSKO Mikulas

Pridané: 23. mája 2022

Zakúpený v BONUSKO

Všetko je tak ako ma byť

Kugoo Kirin G3

Kugoo Kirin G3

Overený zákazník Najkolobezky.sk Erich

Pridané: 22. mája 2022

Zakúpený v Najkolobezky.sk

Super stroj vďaka sile 1200W.

Overený zákazník planeo.sk Overený zákazník

Pridané: 21. mája 2022

Zakúpený v planeo.sk

Zatiaľ spokojný, uvidíme ako bude ďalej.

Microgo M5 350W

W-TEC Tendeal se sedátkem

Overený zákazník inSPORTline.sk Tomáš

Pridané: 15. mája 2022

Zakúpený v inSPORTline.sk

• Baterka sa nechce nabíjať nabíjačka hučí svieti celý čas na červeno po viac ako 8 hodinách stále nabíja

Overený zákazník Datacomp.sk Miroslav

Pridané: 14. mája 2022

(naposledy upravené 15. mája 2022)

Zakúpený v Datacomp.sk

Momentálne pôjde do servisu nakoľko sa nedá spárovať s mojim mobilným telefónom

Reakcia značky SENCOR

Dobrý den, Miroslave,
pro spárování koloběžky s telefonem je nutné mít naistalovanou aplikaci Sencor Scooter a telefon by měl podporovat systém Bluetooth 4.1
Pokud spárování přesto neproběhne, obraťte se prosím na náš autorizovaný servis na adrese FAST PLUS a.s., Na pántoch 18
831 06 Bratislava
www.sencor.sk

Overený zákazník Gigastore Roman Sliva

Pridané: 14. mája 2022

Zakúpený v Gigastore

Veľmi dobrá kolobežka, pevná, cenovo konkurencia nemá šancu.
Áno, má plné kolesá, ale na naše cesty v pohode, netrasie tak, ako som čakal. Na Bolt kolobežke to bolo horšie. Aplikácia super, aj kolobežku zamyká. Kolobežka má aj tempomat.
Samozrejme, po rýchlom poskladaní, som všetko dotiahol, pre istotu. Trošku viac trčí ľavý bolden, ale je dobre chránený a nie je to tragédia.

DocGreen EWA 6000

DocGreen EWA 6000

Overený zákazník lidl.sk Jan

Pridané: 13. mája 2022

Zakúpený v lidl.sk

• Neskutocne pevna a robustna 14kg konstrukcia bez jedinej vole, prikladne nastavene brzdy a kazdy mechanicky detail
  • Podstatne lepsia vydrz baterie ako na minulorocnom modeli
  • Najvacsia deviza Docgreen kolobeziek je samostatna mechanicka kotucova brzda a samostatna nezavisla elektricka brzda. Elektricka brzda je dost ostra a umoznuje fakt rychle zastavenie, ale funguje na aktivnom principe, ktory spotrebovava energiu, rovnako ako pri rozbehu. Xiaomi kolobezky dokonca ani verzie PRO tuto moznost nemaju a ich mechanicke brzdy su kombinovane s aktivnou elektrickou a teda nedokazete setrit energiu brzdenim len mechanickou brzdou. Teda na XIAOMI stlacite jedinu mechanicku paku brzdy a aktivuju sa obe brzdy naraz - mechanicka aj elektricka, co zbytocne znizuje dojazd kolobezky.
  • Odlahcene bezdusove kolesa - nikdy nedostanete defekt ako na XIAOMI, ale su asi trosku tvrdsie.
  • Tohtorocny model ma lepsie umiestnenie predneho svetlometu tvoreneho jednou LED asi o 15 cm nizsie pod riadidlami. Na predchadzajucom modeli bola LED vyssie a casto brzdove lanko tienilo popred svietivost tejto LED takze to povazujem za vylepsenie
  • Cena na Slovensku je 380 EUR, v CR cca 400 a v nemecku 529. To na nasu kupyschopnost obyvatelstva povazujem za ferove nastavenie ceny. Stale sme pri tejto kolobezke podstatne nizsie ako pri Xiaomi kolobezkach porovnatelnych parametrov.
  • Kolobezka na rozdiel od Xiaomi nevyzaduje ziadnu APPku ani registraciu osobnych udajov. Proste vybalite z krabice zapnete a jazdite. Na rozdiel od tohto verzia Xiaomi 3 PRO vyzaduje registraciu uzivatela. Kym kolobezka nie je zaregistrovana umozni rozjazd do max rychlosti 10 kmh. To je silno obmedzujuce, preto Docgreen palec hore za jednoduchost.

Nejedna sa o produkt urceny pre Slovensku distribuciu. Jedna sa o produkt urceny pre nemcov. Zial. Tento produkt som uz vlastnil v minulosti kupeny priamo na predajni v Lidli. Predchadzajuci model - rovnako oznaceny EWA 6000 mal podstatne vacsie vole, akoby prisiel nedotiahnuty s potrebou servisu uz pri vybaleni z krabice. Ale tento minulorocny model siel 25 kmh maximalnou rychlostou tak ako povoluje slovenska legislativa. Nemecka ma obmedzenie na 20 kmh a presne tolko tento novy model aj ide. Maximalne 20 kmh aj ked na stranke pri predaji maju uvedene rychlost doslova "cca 20 kmh". Nie len ze je to nuda, ale produkt je pri tejto rychlosti uz takmer nepouzitelny.

Dalsia radikalna nevyhoda tohto noveho modelu je nemoznost startu z nuly bez pootocenia kolesa. Minulorocny model tuto funkciu mal. Dokonca toto natocenie je jeden konkretny bod na obvode, cize ak mate stastie a ten bod je akurat v blizkosti senzora, je mozny rozbeh z nuly, ak stastie nemate, musi sa koleso vytocit skoro cely obvod kym senzor zaznamena a az vtedy spusti rozbeh.

Na tomto aktualnom modeli absolutne nefunguje brzdove svetlo. Oproti tomu na minulorocnom modeli sa brzdove svetlo rozsvietilo ako pri stlaceni mechanickej tak aj elektrickej brzdy, co dostatocne notifikovalo inych ucastnikov premavky o brzdeni. Brzdove svetlo sa rozsvecovalo bez ohladu na stav zapnutia predneho svetlometu. Na tomto modeli pravdepodobne nefunguje od vyroby, ale moze to byt aj konkretny vadny kus.

Chyba bluetooth aplikacia na komunikaciu s kolobezkou. Je to skoda, lebo stav baterie ukazuje len pomerne primitivny a siroko pouzivany displej vyuzivany mnohymi vyrobcami kolobeziek. Teda ziadny udaj o spotrebe jazdy, ci dojazde alebo historii vyuzitia energie. V tomto ma Xiaomi vyhody.

Zobrazujem 421 - 440 zo 500 recenzií 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25