Xiaomi Mi Electric Scooter 3

TOP 3 v kategórii Elektrokolobežky

Xiaomi Mi Electric Scooter 3

Produkt roku 2023 - Finalista
S výkonnou elektrickou kolobežkou budú cesty do školy či do práce zábavou! Má skvelé jazdné vlastnosti, dostatočnú kapacitu batérie a potrebnú nosnosť pre deti aj dospelých...
Garantovaný nákup z Prva.sk

Na sklade • 1 variantZdarma94 % • 449 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma98 % • 294 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,3 €92 % • 1 298 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,3 €15 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov2,2 €91 % • 186 824 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov90 % • 379 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3 €97 % • 2 203 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,59 €8 744 neoverených recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 5 453 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovZdarma90 % • 603 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma93 % • 1 757 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,99 €92 % • 7 054 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €137 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma880 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma100 % • 579 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov6,96 €92 % • 3 942 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variantZdarma91 % • 20 291 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €97 % • 5 968 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant97 % • 1 994 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,4 €95 % • 2 362 recenziíĎalšie informácie

Spríjemnite si presuny po meste s elektrickou kolobežkou, ktorá vás rýchlo a komfortne dovezie kamkoľvek potrebujete. Zatiaľ čo jej silný motor si poradí aj so stúpaním, kvalitná kotúčová brzda vám zaistí bezpečie. Tempomat si môžete nastaviť na rýchlosť 5 km/hod, čo využijete hlavne v prostredí s chodcami. Všetky údaje vidíte prehľadne na displeji, ktorý je integrovaný na riadidlách. Kolobežku môžete prepojiť s vaším mobilným telefónom. V aplikácii uvidíte štatistiky, aktuálny dojazd a kolobežku tu môžete tiež uzamknúť. Stroj má veľmi nízku hmotnosť a dá sa pohodlne zložiť, takže ho môžete vziať so sebou do vnútorných priestorov.

Skvelé jazdné vlastnosti

Silný motor s veľkým výkonom si hravo poradí aj so stúpaním so sklonom 16 %. Naopak režim chôdze využijete v meste, kde vďaka maximálnej rýchlosti 5 km/hod neohrozíte ostatných chodcov. Pohodlie zaistia pneumatiky so skvelou priľnavosťou a tlmením nárazov. O bezpečnosť sa postará kotúčová brzda.

Výkon

OK

• , zakúpené v miStores.sk

• Funguje zatiaľ spoľahlivo
    • Návod nie je v slovenskom jazyku

Veľká spokojnosť, rýchlo sa nabíja, dlho vydrží, aj vyzerá krásne.

Výkon

Ocenenie

Produkt roku 2023 - Finalista
Produkt roku 2022 - Finalista

Integrovaný displej

Prehľadný a dostatočne veľký displej integrovaný do rámu na riadidlách zobrazuje všetky potrebné údaje a nastavenia.
Integrovaný displej

Mobilná aplikácia

Mobilná aplikácia, s ktorou je kolobežka prepojená pomocou Bluetooth, zobrazuje praktické údaje, ako je kapacita batérie a hodnota dojazdu. Tiež vás informuje o počte najazdených kilometrov či rýchlosti a určite oceníte aj možnosť uzamknutia kolobežky.
Mobilná aplikácia

Skladacia konštrukcia

Nízka hmotnosť a skladací mechanizmus oceníte všade tam, kde kolobežku potrebujete prenášať. Či už si ju potrebujete vziať do kancelárie, školy, alebo dať do auta, stačí uvoľniť riadidlá a sklopiť ich k zadnému kolesu. Zároveň tak získate pohodlné držadlo.
Skladacia konštrukcia

Na sklade • 1 variant2,2 €91 % • 186 824 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovZdarma98 % • 798 recenziíĎalšie informácie

Moderná elektrická kolobežka Xiaomi Mi Electric Scooter 3 slúži ako štýlové vozidlo pre deti aj dospelých, ktoré vám zabezpečí nielen rýchly presun po meste, ale zažijete s ním aj veľa zábavy.

Vďaka pevnej a odolnej konštrukcii z leteckého hliníka triedy 6 zaručuje pohodlnú jazdu aj na nerovnom povrchu a neublíži jej ani ľahký dážď. Medzi generačné zmeny patrí predovšetkým vyšší výkon, vylepšený mechanizmus skladania alebo kvalitnejšie brzdy. Kolobežka Xiaomi Mi Electric Scooter 3 je tiež vybavená systémom KERS, ktorýspočíva v rekuperácii brzdnej energie a jej následnom uložení do akumulátora kolobežky.

• Výkon: 300 W
  • Skladacia konštrukcia
  • Nosnosť: 100kg
  • Hmotnosť: 13.2kg
  • Vybavená systémom KERS
  • Veľký a dobre čitateľný displej
  • 8,5″ pneumatiky
  • Kotúčová brzda s dvojpiestikovým strmeňom
  • Vynikajúca priľnavosť a tlmenie nárazov
  • Prepojenie s Mi Home App

OK

• , zakúpené v miStores.sk

• Funguje zatiaľ spoľahlivo
    • Návod nie je v slovenskom jazyku

Veľká spokojnosť, rýchlo sa nabíja, dlho vydrží, aj vyzerá krásne.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant2,2 €91 % • 186 824 recenziíĎalšie informácie
    Na sklade • Viac variantovZdarma98 % • 798 recenziíĎalšie informácie

• Jednoduchosť jazdy
    • Prehľadná aplikácia

Je super na presuny v meste,ľahko ju ovládajú aj deti

• v pohode vojde aj do kufra sedana
    • rýchle zloženie aj rozloženie
    • robustná konštrukcia, čakal som, že blatníky v kufri auta "dolámem", tie plasty sú nad očakávanie tuhé
    • ľahké ošetrovanie a čistenie po jazde na mokrých cestách
    • veľmi dobre ovládateľná, ak ste ako decko jazdili klasické "freestyle" kolobežky, tak s týmto preskakovať obrubníky a nerovnosti je jedna radosť, konštrukcia drží, "nerozhegá" sa, netreba nič doťahovať, kontrolovať
    • osvetlenie nad očakávanie aj napriek niektorým negatívnym recenziám, bohate stačí na to, aby ste na ceste pred sebou videli prekážky aj malé nerovnosti, ktorým sa chcete vyhnúť
    • 63 kg jazdca do kopca zvláda len v režime "S"
    • svetlé farebné prevedenie je dizajnovo viac IN, no ušpiní sa aj za suchého počasia
    • nedá sa zamknúť, treba dokúpiť cyklozámok
    • mizerná appka, v podstate ju potrebujete len pri prvotnom štarte kolobežky po kúpe, inak totálne na nič
    • ventil na prednom kolese je skúška nervov
    • pneu držia len za sucha, viď návod - neodporúča sa jazdiť na mokrých povrchoch
    • v chladnejších dňoch pri teplotách 3-5°C baterka "drejnuje" oveľa rýchlejšie, dojazd a výkon rapídne idú dolu

Kolobežku sme kúpili po sezóne, začali jazdiť až v jeseni. Mokré chodníky a popadané lístie sú s ňou riadny adrenalín, napriek tomu sme najazdili cca 500 km a musíme konštatovať, že do mesta je to nenahraditeľný pomocník, ak nechcete tráviť čas v zápchach, alebo preplnených MHD. Jednoznačne dnes najrýchlejší spôsob prepravy v mestách. Dofúknutie predného kolesa je niečo, na čo sa treba psychicky pripraviť, resp. vopred dokúpiť redukciu. Nakoniec sme prišli na to, že to nenafúknete na žiadnej pumpe, so žiadnym kompresorom, ale s klasickou cyklo pumpou áno a v pohode aj do požadovaného tlaku. Na mokrých cestách odporúčam predné koleso podhustiť, inak to tancuje, ako na ľade. Na suchej ceste maximálne drží stopu aj pri ostrejších manévroch, veľmi dobre ovládateľná. Od appky sme očakávali viac, nie je možné kolobežku ani poriadne zamknúť. Netrúfam si odhadnúť pocity jazdca cca 80-90 kg ťažkého, ja so svojimi 63 kg spokojný s výkonom, rozbehom aj dojazdom, do strmého stúpania odporúčam "prehodiť" do športového režimu, inak jej treba pomôcť.

• , zakúpené v Extreme Computers

• funguje
    • trocha slabsia vydrz baterie, ale za tu cenu niet co namietat
  • , zakúpené v Pricemarket.sk

• Ľahká,dojazd
  • , zakúpené v Datacomp.sk

• rýchlosť pre mňa postačujúca, aj dojazd, potrebovala som najmä ľahší typ kolobežky, ktorú sama odnesiem aj viem zložiť, čo sa mi darí
    • je drobnejšia, pre ťažších chlapov menej vhodná, aj priestor na nohy je menší ako na iných kolobežkách, na hrboľatých chodníkoch nepruží, doť utrpenie pri jazde

• - slusny vykon
    • - rychle nabijanie
    • - kvalitna brzda
    • - poskladanie za 5 sekúnd
    • - dojazd je fakt extremne individualny co je aj logicke
    • - bateria sa pri narocnej jazde dost zahrieva

Recenzia ktoru som ja hľadal a nenašiel. Takže ahojte mam 113KG, teda o 13 viac ako je nostnosť kolobežky. Kolobežka moju váhu bez problemov zvláda, fakt po ceste do mierneho kopca, po rovnej ceste aj po nerovnostiach nieje s nicim problém. Je kazdemu jasné ze pri ceste do kopca už má problémy a rýchlosť je max 12km/h. Da sa jej ale ľahko pomôcť. Ja nabíjam kolobežku každý druhý deň kedže výkon je priamo úmerný tomu koľko ma batéria percent. Čo je pre mňa super je pohodlie. Fakt vďaka tým pneu s plášťom čo je aj nevýhoda je jazda pohodlná. Dúfam že nedostanem tak skoro defekt. Celkovo sa rýchlo nabije a je celkom rýchla. Nebolo by zlé mať o 5km/h viac. Perfektne sa dá zbaliť za 10 sekúnd. Kolieska nefarbia gumu v interiery.

• , zakúpené v Mi Store

• Pomerne lahka a skladna
    • Cena/vykon/znacka ok
    • Silne brzdy
    • Bezpecny system na sklapanie
    • Ak je nastavena vysoka rekuperacia tak kolobezka trosku kope po pusteni akceleracie. Da sa vsak prepnut na nizku intenzitu :)
    • Vazim cca 88kg, kolobezka je do 100kg avsak do kopca (Kosice od Steel areny ku OC Galeria) so mnou ma trosku problem co som necakal. Rychlost klesla z 25 najskor na 10km/h a potom az na 7. Potrebne jej trosku pomoct nohou v mojom pripade.
    • Za mna pomale nabijanie, ale je to kolobezka takze aj tak nabijate cez noc takze je to ok
    • Cakal by som silnejsie predne svetlo, avsak akurat postacuje (cca polka z bolt kolobeziek)

Celkovo ok, trosku skoda ze nevladze do kopca ked vazite pri hornej hranici nosnosti.